خانه‌تکانی 93

 

خانه‌تکانی مزه‌ی عجیبی دارد. این سابیدن‌ها خوب دل را خنک می‌کند.

 

مثل این است که سال گذشته را زیر مشت و لگد می‌گیری.

 

مثل این است که تیزی فرو می‌‌کنی توی شکمش و روده‌های متعفنش را بیرون می‌کشی و می‌اندازی جلوی خوک‌ها.

 

مثل این است که رخت نارنجی تنش می‌کنی و جلوی دوربین روی زانو می‌نشانیش، و برای عبرت سال پش‌رو رو به دوربین خط و نشان می‌کشی، و بعد بی‌هوا تیغ می‌زنی به شاهرگش و آهسته آهسته می‌گذاری جان بکند، و بعد که دارد دیگر جانش خوب در می‌رود، توی چشمش زل می‌زنی و تیغ را از خرخره‌اش رد می‌کنی و با یک ضربه‌ی نرم و دقیق گردنش را می‌شکنی، بعد بلند می‌شوی و با دست‌های سرخت دستی به صورت سرخترت می‌کشی، و جلو می‌روی و دوربین را خاموش می‌کنی و می‌روی یک گوشه برای خودت می‌نشینی و سیگاری آتش می‌کنی و بارها و بارها دکمه پلی را می‌زنی.

 

 

امسال اصلا برایم سال خوبی نبود. با امید شروعش کردم اما هیچ‌کدام از امیدهایم به حقیقت نزدیک نشد. حس یک کوزه‌ی خالی را دارم. صدا درونم می‌پیچد.

 

شاید فقط توی این وبلاگ و در کنار دوستانم بود که لحظه‌های شاد به سراغم می‌آمد. از همگیتان ممنونم. لبخند

 

 

****

موسیقی این پست را از دوست هنرمندم آقای جعفری به امانت می‌گیرم و تقدیمش می‌کنم به خود ایشان، و چهار دوست خوب دیگرم، آقای د، و سپیده جان، و ستاره جان، و علی آقای گل و آقا محسن و همچنین به آقای بوترابی عزیز که نقش پروفسور دامبلدور را دارند در این پرشین خراب‌شده.

ریمیکسی از موسیقی متن فیلم بابل.

دانلود از اینجا

 

 

 

 

سال نو به مبارکی و خوشی و شادی.

لبخند

 

***********


/ 6 نظر / 23 بازدید
نصیرالدین جعفری

بسیار ممنونم. امیدوارم سالی خوش و سرشار از کامرانی در پیش داشته باشید. بسیار خوشحالم که از موسیقی خوشتان آمده. [گل]

زگیل خان

پس شما بهت حسابی خوش گذشته این روزهای خونه تکونی و کلی سبک کردی خودت رو با این کتک کاری. [نیشخند] ما هم امسال یکی از بدترین سالهای نیم سده مون رو پشت سر گذاشتیم. و از اون بدتر اینکه برای خونه تکونی هم کنفیکون شدیم و نتونستیم کتکی بزنیم تا عقده هامونو خالی کنیم. بجاش خوردیم فقط. انشالله که سال بعد، بهتر باشه. برای همه و خصوصا برای شما. و اممیدهای اممسالتون، سال بعد به حقیقت مبدل بشه (البته بشرطی که امیدهای شما با آرزوهای ما، تضادی نداشته باشن). مرسی بخاطر آهنگ. شاد باشید.

سپیده

اینک بهار تا دروازه هاى شهر رسیده و رستاخیز دوباره درگیتى دمیده و من در دعایی خاضعانه به درگاه مدبر هستی ، احسن الحال را برای شما آرزو میکنم . . . نوروز پیشاپیش مبارک[گل]

پسرشب

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد

زگیل خان

سلام علیکم. و مجددا سال جدید و عید نوروز رو به شما و خانواده تون تبریک میگم و امیدوارم سالی شاد و شیرین و موفق پیش رو داشته باشید. و امیدوارم که در این سال جدید سوسکهای شادی همیشه از سر و روت بالا برن و مارمولکهای خنده از روی لبهات تکون نخورن و زیر پای گله فیلهای وحشی موفقیت، له بشی و شاخ کرگدن عاقبت به خیری، توی دماغت بره و کفتارهای خوشبختی، پاره پوره ات کنن. [نیشخند][نیشخند]

علی

سلام خوبید؟ خوشید؟ سال نوتون مبارک امیدوارم امسال رو با امید و انرژی بسازید و ایام رو خودتون به کام کنید. موسیقی متن فیلم بابل عالیه این فیلم اسکار موسیقی سال 2006 رو هم برد. ممنونم ازتون.